Український бізнес не здається і підлаштовується до умов війни. До Нововолинська із Запоріжжя переїхало підприємство з переробки пластику


Джерело: Волинська служба новин.

У зв’язку із повномасштабною збройною агресією росії, до Нововолинська з Маріуполя релокували підприємство «Грін компані».

Одним із власників підприємства є Андрій Михайлов. Він розповідає, що через війну – перевозити свій бізнес були змушені двічі: у 2014 – з Маріуполя до Запоріжжя, після 24 лютого – до Нововолинська.

Підприємство спеціалізується на переробці ПЕТ-пляшок, пише у себе на сторінці у фейсбук міський голова міста Борис Карпус. Мер започаткував відповідну рубрику та продовжує розповідати про релоковані підприємства у Нововолинську. 

За зміну компанія переробляє 4-5 тонн пляшок, за місяць – 200 тонн.

Це пластик не лише нашої громади, доставляють ПЕТ-матеріал з Києва, Івано-Франківська, Вінниці та Рівного, – зазначає Карпус.

За його словами, потужності підприємства дозволяють за місяць переробити весь накопичений пластик у західному регіоні України.

Ми даємо нове життя використаним ПЕТ-пляшкам, – каже Андрій Михайлов.

Ось тут вже готова продукція, тут орієнтовно 20 тонн, а це приблизно один мільйон перероблених пляшок, – розповідає Михайлов.

Більше дивіться у відео.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *