Українські зенітники переймають досвід британських колег і передають їм свій


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

На факультеті протиповітряної оборони Сухопутних військ Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба завершився пілотний курс підготовки за напрямком протиповітряної оборони ближньої дії та малої дальності, повідомляє АrmyІnform.

Навчання проводили британські інструктори зі складу навчально-тренувальної місії ORBITAL. Британці навчали викладачів профільного вишу основам організації протиповітряної оборони наземного базування відповідно до процедур Сполученого Королівства.

Навчально-тренувальна місія або операція ORBITAL проводиться з 2015 року в рамках співпраці між оборонними відомствами України та Великої Британії. Цього року британська сторона вирішила продовжити термін місії ORBITAL в Україні до березня 2023 року.

В ході курсів відбулася підготовка фахівців-зенітників у відповідності до стандартів країн-членів НАТО з метою подальших сумісних дій.

На курсах обговорювалися питання щодо організації та здійснення планування бойового застосування підрозділів протиповітряної оборони та управління ними на тактичному рівні.

Українським військовим теж було що розказати колегам. Зі свого боку українські військовослужбовці поділилися з британцями досвідом, набутим під час виконання завдань з протиповітряної оброни військ на Сході держави.

— Ми  ділимося з нашими партнерами бойовим досвідом, який отримали підрозділи ППО Сухопутних військ, водночас переймаємо чималий досвід наших британських колег, які неодноразово залучалися до міжнародних військових операцій, — зазначив начальник факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба полковник Геннадій Левагін.

У найближчій перспективі до даних курсів будуть залучатися військовослужбовці частин та підрозділів ППО Сухопутних військ, які беруть участь в проведення операції Об’єднаних сил.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *