Українські шоломи пройшли перевірку у лабораторії США


Балістична лабораторія США Chesapeake Testing підтвердила відповідність українських балістичних шоломів TOR-D рівню захисту IIIA за стандартом NIJ 0106.01.

Випробування шоломів виробництва української компанії UaRms були проведені в балістичній лабораторії Chesapeake Testing в червні 2020 року.

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages.

Відзначається, що це відкриває шлях продукції української компанії на світові ринки.

«Ми дуже сподіваємося, що вже найближчим часом, як про нашу компанію, так і про Україну заговорять, як про потужного гравця на світовому ринку засобів персонального захисту», – йдеться у повідомленні компанії UaRms.

Шоломи балістичні (кулезахисні), моделі ТОR-D (десантний)

TOR-D

Це полегшена версія балістичного шолома ТОR. Форма шолома зі спеціальними боковими вирізами створює додаткові зручності для роботи з активними навушниками та радіогарнітурами.

Призначений для індивідуального захисту бійців десантних та спеціальних підрозділів від травм і поранень; розміщення спеціального обладнання.

Стандарти захисту:

  • 1-й клас захисту за ДСТУ 8835:2019;
  • клас захисту IIIA, NIJ 0106.01;
  • захист проти уламків (FSP = 1,102 g) за стандартом STANAG 2920 НАТО знаходиться на рівні >670 м/с (показник V50).

Шолом забезпечує захист голови при падіннях, ударах; від впливу вибухової хвилі, дрібних уламків, рикошетів; від потрапляння пістолетних куль та куль іншої легкої стрілецької зброї на вильоті.

Американський влогер Edwin Sarkissian протестував український шолом та оприлюднив відповідне відео у себе на каналі на YouTube.

Нагадаємо, у березні 2018 -го компанія UaRms представила чергову новинку: ультралегкий карбоновий шолом TOR-D-с (BUMP).

Шолом виготовлений з легкого надміцного вуглецевого волокна (carbon), завдяки якому він стійкий до зносу та екстремальних впливів навколишнього середовища.

Згодом, КОМПАНІЯ UARMS РОЗПОЧАЛА ВИРОБНИЦТВО ПОКРАЩЕНОЇ ВЕРСІЇ КРІПЛЕННЯ ДЛЯ ПРИЛАДІВ НІЧНОГО БАЧЕННЯ.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *