Українські Повітряні Сили отримали ще один модернізований L-39


Повітряні Сили ЗС України отримали ще один капітально відремонтований та модернізований на ДП «Одеський авіаремонтний завод» навчально-тренувальний літак L-39 М1.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на  «Думская».

Борт вже відправився в одну з бригад тактичної авіації, а заводські випробування та польоти літака розпочались 10 днів тому.

Ще один літак до Повітряних Сил ЗСУ планують передати незабаром, адже вже наступного тижня мають розпочатися його випробування.

Нагадаємо, у вересні та жовтні 2018 року Одеський авіазавод проводив випробування модернізованих L-39M1 для потреб Повітряних сил ЗС України. Загалом же 2018 року до війська надійшло 5 модернізованих літаків цього типу.

ДП «Одеський авіаремонтний завод»

Одеське підприємство займається повним циклом ремонту та модернізації літаків L-39 з кінця 1990-х років, також на відміну від виробника цих літаків він має можливість проводити ремонт двигуна літака – АІ-25ТЛ виробництва українського ДП «Івченко-Прогрес».

Минулого року в Одесі здійснювали ремонт та модернізацію ударних літаків L-39 ZA для Військово-повітряних сил Уганди.

L-39ZA – це ударна модифікація навчально-бойових літаків L-39C. Основна відмінність – наявність двоствольної 23-мм гармати ГШ-2-23, що встановлюється у носовій частині фюзеляжу під кабіною, та збільшена до 4 кількість підвісок для озброєння.

Фото: Сергій Смолєнцев

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.