Українське крилате військо отримало модернізований Мі-8МТВ


«Авіакон» – єдине в Україні підприємство, яке володіє технологією повного циклу капітального ремонту вертольотів конструкції М.Л. Міля та робіт з переобладнання і модернізації.

Державне підприємство «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» передало до Збройних сил України капітально відремонований і модернізований гелікоптер Мі-8МТВ.

Про це повідомляє пресслужба Укроборонпрому.

Реалізовані технічні рішення відповідають сучасним вимогам і завданням, що пред’являються до вертольотів типу Мі-8МТ(МТВ) українськими армійцями, та є продовженням модернізації вертольотів цього типу, яку серійно виконує підприємство.

Посилено захист вертольота та членів екіпажу від ракет з інфрачервоними голівками самонаведення та стрілецької зброї, вдосконалено радіонавігаційне обладнання та покращено можливості виконувати десантні й пошуково-рятувальні операції.

У рамках модернізації встановлено два комплекти супутникової навігаційної системи, радіолокаційний відповідач, аварійний радіомаяк і твердотільний аварійно-експлуатаційний реєстратор польотної інформації з можливістю запису переговорів членів екіпажу. Це дає змогу виконувати польоти на міжнародних повітряних лініях відповідно до вимог ІСАО.

Крім цього, передбачено швидке доукомплектування машини новітнім метеолокатором, завдяки якому можна використовувати техніку у складних метеорологічних умовах.

Оновлений гелікоптер уже перебуває у військовій частині.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *