Українська зброя та військова техніка у багатьох сегментах краща за західні аналоги – Бельбас


Джерело: Українська Бронетехніка.

⚡️ Зброя та військова техніка українського виробництва у багатьох сегментах краща за західні аналоги, – генеральний директор ТОВ «Українська бронетехніка» Владислав Бельбас.

Компанія «Українська бронетехніка» – один з основних постачальників озброєння нашим Збройним силам, це ще й найнадійніший постачальник найдешевшої продукції для захисту України.

Компанія в кооперації з міжнародними партнерами запустила виробництво 122 мм снарядів, 120-х мін та ін.
Успішні проєкти, які реалізує компанія – це СБА «Варта», бронемобіль «Новатор», САУ «Богдана.
Це і найбільший наш сегмент безпілотників. Це наша «Лелека», ПД-2, РЕБ.

«В сегменті розвідувальних БПЛА ми кращі за іноземні аналоги і дешевші. В ударних безпілотниках тактичного рівня (30-40 км) ми значно кращі і в рази дешевші від західних.

Українське виробництво артилерійських чи мінометних пострілів на сьогодні суттєво стримує західних виробників від спекулятивного зростання цін, оскільки ми працюємо в нижньому діапазоні їхніх цін», – констатує Бельбас.

За його словами, ворог адаптується навіть до найбільш технологічних західних зразків і для того, щоб зброя залишалася ефективною її потрібно постійно модифікувати.

«Ми знаходимося тут, ми маємо необхідний ресурс, маємо великий досвід застосування і постійну комунікацію з військовими, що допомагає оперативно реагувати на запит сучасної війни. Треба розуміти, що західні виробники підходять до цього, як до бізнесу, а не як до військової загрози. А для нас виробництво та постачання військової техніки – це предмет виживання», – вважає гендиректор ТОВ «Українська бронетехніка».

Світлина з оборонної виставки-конференції Defense Service Asia Exhibition and Conference (DSA) в Куала Лумпур (Малайзія) у травні 2024 року. В центрі гендиректор ТОВ «Українська бронетехніка» Владислав Бельбас.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *