Українська органічна олія розширює асортимент поставок до В’єтнаму


Компанія «Укролія» почала поставляти до В’єтнаму органічну соняшникову олію.

Про це йдеться у повідомленні компанії на сторінці у Facebook повідомляє Agravery.

Ринок В’єтнаму не є новим напрямком для компанії “Укролія”. Там у нас налагоджена робота з дистриб’юторами, а кінцеві споживачі вже добре знайомі з традиційною соняшниковою олією під ТМ “Диканька”. Раді повідомити, що тепер споживачі В’єтнаму знайомі і з українською органічною олією. Нещодавно була відвантажена перша партія фасованої рафінованої органічної олії – GARNA organica (об’ємом 500 мл), — йдеться в повідомленні.

На початку 2017 року Асоціація органічного сільського господарства В’єтнаму розпочала дуже активну політику пропаганди політики щодо попиту на органічну продукцію. Так, урядові та державні установи почали приділяти увагу сприянню розвитку органічного сільського господарства та експорту органічної продукції.

Довідка:

  • ТОВ «Укролія» засноване в 2001 році. Займається виробництвом і реалізацією фасованої і наливної соняшникової олії, соняшникової макухи, лушпиння. Її виробничі комплекси розташовані в Полтавській області. Фасовану соняшникову олію реалізується під торговими марками «Диканька», «Диканський Хуторок», «Маслинка», Garna, Olinalli.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *