Українська компанія створила пристрій точного наведення озброєння дистанційного керування, в тому числі для застосовування у відкритому Космосі


Українська компанія Diamond Defense Systems створила універсальний модуль ACHILLES для точного наведення озброєння різного базування та застосування дистанційно, у тому числі, стандарту NATO, в кооперації з іншими провідними підприємствами оборонно-промислового комплексу України.

Таку інформацію 21 серпня оприлюднив генеральний директор Diamond Defense Systems Сергій Скурський, повідомляє Національний Промисловий Портал.

Новий вітчизняний модуль має модульну структуру, що дозволяє ставити на нього, залежно від потреби сучасні ПЗРК, кулемети чи ПТРК.

Універсальний модуль ACHILLES також входить до складу перспективного модульного зенітно-ракетного комплексу ближнього радіуса дії «Мисливець», що розроблявся разом з КП СПБ «Арсенал» та ТОВ «Рода-комп’ютер».

Інший напрямок розвитку зазначеного винаходу – пристрій точної механіки для застосування у відкритому Космосі, – додав генеральний директор Diamond Defense Systems Сергій Скурський.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *