Україно-турецький бойовий модуль “Serdar” готовий до серійного постачання


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

В Україні завершилися кваліфікаційні випробування першого україно-турецького бойового модуля “Serdar” що створений на замовлення третіх країн, повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

Відтепер, спільна розробка турецької компанії “Aselsan” та підприємств ДК “Укроборонпром” – ДККБ “ЛУЧ” та “Спецтехноекспорт” готова до серійного постачання в рамках діючого контракту з іноземним замовником. Очікується, що у подальшому до нової системи проявлять інтерес оборонні відомства України та Туреччини, повідомляє “Спецтехноекспорт“. 

  • Турецька компанія виступила розробником та інтегратором бойового модуля, зокрема, систем стабілізації та дистанційного керування вогнем, систем захоплення та супроводу цілей, денного та нічного каналів спостереження.
  • Спецтехноекспортзабезпечує постачання керованих ракет, що розроблені та виробляються “ДККБ “ЛУЧ“, та систем 

Serdar

  • Універсальна дистанційно керована та стабілізована система озброєння, що забезпечує високу ефективність оборонних та наступальних операцій проти наземних цілей вдень та вночі, за будь-яких погодних умов.
  • Основним озброєнням бойового модуля є мобільна версія високоточного протитанкового комплексу “Скіф” з двома (в окремих версіях – чотирма) пусковими установками для ракет РК-2С.
  • Ці високоточні українські ракети калібру 130 мм здатні знищувати ціль на відстані 5 км та пробивати броню товщиною 800 мм за динамічним захистом.
  • Також, система озброєння оснащена двома кулеметами калібру 12,7 мм та 7,62 мм.
  • Окрім цього, за бажанням замовників, на бойовому модулі можуть бути встановлені пускові установки з ракетами РК-2М калібру 152 мм. В такому разі дальність польоту керованої ракети становитиме 5,5 км, а пробиття броні збільшиться до 1100 мм за динамічним захистом.
  • Завдяки малій вазі, бойовий модуль може бути інтегрований в різні типи бойових транспортних засобів, значно підвищуючи їх боєздатність. 
  • Нова система управління вогнем дозволяє з високою точністю виконувати усі бойові завдання зсередини транспортного засобу.

Даний проект є першим прикладом спільного просування українсько-турецьких оборонних продуктів на ринках третіх країн. Вперше, україно-турецький бойовий модуль було продемонстровано під час випробувань в Україні у травні 2018 року.

В Укоборонпромі нагадують, що в ході міжнародної оборонної виставки IDEF’19 у м. Стамбул, між українським підприємством “Спецтехноекспорт” та турецькою державною корпорацією “MKEK” було парафовано контракт на постачання 120 мм ствольних керованих ракет “Конус” виробництва ДП “ДККБ “ЛУЧ”.

Також, в ході IDEF’19 “Спецтехноекспорт” підписало серію контрактів з турецькою компанією “Aselsan” щодо постачання товарів військового призначення для потреб Збройних сил України та інших силових підрозділів. Зокрема, мова йде про охолоджувальні тепловізори для встановлення на системи керованого протитанкового озброєння, а також чергові партії засобів захищеного радіозв’язку УКХ-діапазону.

Україно-турецький бойовий модуль "Serdar" пройшов вогневі випробування та готовий до серійного виробництва

Відтепер, спільна розробка турецької компанії "Aselsan" та підприємств ДК "Укроборонпром" – ДККБ "ЛУЧ" та "Спецтехноекспорт" готова до серійного постачання в рамках діючого контракту з іноземним замовником. Очікується, що у подальшому до нової системи проявлять інтерес оборонні відомства України та Туреччини. Детальніше: https://ukroboronprom.com.ua/uk/media/ukrayino-turetskyj-bojovyj-modul-serdar-projshov-vognevi-vyprobuvannya-ta-gotovyj-do-serijnogo-vyrobnytstva.htmlПереглянути на YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=AiuajJ6IjaE

Posted by Державний концерн "Укроборонпром" on Wednesday, June 5, 2019

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *