Україна продовжує переоснащення територіальних вузлів урядового зв’язку


Україна переоснащує територіальні вузли урядового зв’язку на нові польові комплексні апаратні машини Д-14МУ. Надходження нових комплексів зв’язку підвищить якість й надійність урядового польового зв’язку, а також сприятиме розширенню сучасних сервісів, які надаються всім категоріям абонентів урядового зв’язку – від Верховного Головнокомандувача до посадових осіб військових командувань у польових умовах.

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Раніше, у липні 2019-го року в ході відвідування державного підприємства народним депутатом Верховної Ради VIII скликання Дмитром Андрієвським також було показано ряд світлин з апаратними Д-14МУ.

Тобто постачання цих машин відбувалось і до підписання контракту в жовтні 2019-го року згідно раніше укладених угод.

Виготовляє ці апаратні вітчизняне підприємство «Київприлад».

Напередодні Голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь відвідав київський завод, де ознайомився з роботою комісії Адміністрації Держспецзв’язку з прийому чергової партії польових комплексних апаратних Д-14МУ.

Прийом партії польових комплексних апаратних Д-14МУ відбувається в рамках поступового переозброєння територіальних вузлів урядового зв’язку Держспецзв’язку сучасними цифровими засобами урядового зв’язку.

Зараз Україна переоснащує територіальні вузли урядового зв’язку в рамках підписаного у жовтні 2019-го року контракту між Адміністрацією Держспецзв’язку та Державним підприємством «Київприлад» на постачання польових комплексних апаратних зв’язку.

Підписання контракту відбулося в рамках реалізації державної цільової програми розвитку спеціального зв’язку, що дозволить продовжити поступове переозброєння територіальних підрозділів Держспецзв’язку сучасними цифровими апаратними (комплексами) урядового польового зв’язку.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *