Україна продовжує нарощувати експорт курятини: встановлено новий рекорд


Українські виробники за 6 місяців 2019 р продали за кордон 211,1 тис. т курятини на суму $ 307,1 млн. Цей показник експорту за півріччя найвищий за всю історію зовнішньої торгівлі птицею.

Про це повідомляє AgroPortal з посиланням на дані Державної фіскальної служби.

  • З січня по червень найбільше курятини в українських віробніків закупила Саудівська Аравія. У Цю країну за 6 місяців експортувалі м’яса птиці на суму $ 76,2 млн – це 24,81% від загально експорт.
  • На другому місці в структурі експорту – Нідерланди. У Цю країну українські Виробники продали курятини на суму $ 52,85 млн (17,21%).
  • Третю позицию займає Словаччина – $ 33 млн (10,75%).

Експерти припускають, що обсяги експорту м’яса птиці можуть вирости ще більше, оскільки на ринок Євросоюзу планує вийти ще один вітчизняний виробник – агропромислова група «Дніпровська».

  • Сьогодні в реєстрі експортерів в країни ЄС, який розміщений на сайті Єврокомісії, зазначено, що тільки два вітчизняних виробника мають право продавати курятину і м’ясопродукти з неї на ринку Європейського Союзу. Експортують українську птицю в ЄС кілька підприємств, що входять до складу агропромислових холдингів МХП і «Пан Курчак».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *