Україна посіла 4 місце за надійністю інтернету


Україна в 2019 році зайняла 4 місце по надійності інтернету, переданого по протоколу IPv4, повідомляється в блозі компанії Qrator Labs, передають “Букви”.

Попереду України Німеччина, Бразилія і Великобританія. У той же час вона обійшла такі країни, як Швейцарія, Сінгапур, Франція і Бельгія.

Варто відзначити, що США втратили 11 позицій і зайняли 18 місце. Австрія і Бангладеш випали з топ-20, а Італія і Люксембург, навпаки, повернулися, після випадання в 2017 і 2018 роках відповідно.

У 2018 році Україна займала 8 місце по надійності інтернету, переданого по протоколу IPv4. А в цьому вона поліпшила результат і зайняла 4 місце.

IPv4 залишається значно більш надійним, ніж з IPv6. Середні показники надійності і стабільності IPv4 в 2019 році становлять 62,924% і 54,53% – для IPv6.

В IPv6 все ще велика частка країн з поганою глобальною доступністю.

Завдяки чому Україні вдалося так поліпшити свої показники за рік?

“Найзначнішою зміною, яку ми бачимо в Україні, є падіння вартості транзиту даних. Це дозволяє більшості прибуткових інтернет-компаній придбати кілька вищих з’єднань за межами наших кордонів. Hurricane Electric особливо активний на ринку, пропонуючи “міжнародний транзит” без прямого контракту, тому що вони не видаляють префікси з бірж – просто анонсують клієнтський конус на місцевих точках обміну трафіком”, – пояснив член правління Української інтернет-асоціації Макс Тульєв.

За словами дослідників, тема надійності інтернету зараз особливо актуальна у зв’язку з ростом ризиків кібербезпеки і постійним потоком новин про атаки на інтернет-інфраструктуру.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *