Україна на краю прірви. Він уступив полякам, ізраїльтянам, росіянам. Він показав нас слабкими


Ми зараз у дуже небезпечній ситуації.

Через дурні дії нашого головного дипломата в головах всіх навколо нас ідея спільної підтримки України змінилася ідеєю змови з Москвою за рахунок України.

Історія вчить, що сильні у важкі часи першим з’їдають найслабшого. Тому слабкість не можна демонструвати ніколи.

Сьогодні зелений остолоп показав нашу слабкість всім.

Він уступив полякам в їхніх гуманітарних претензіях, які мають підгрунтям одвічний територіальний спір. Дозвіл на проведення ексгумації здається дріб’язком, але насправді поруч із нами присутні Румунія і Угорщина, котрі також мають претензії до нас.

Вони отримали урок, що політика заганяння зубів в Україну працює.

Він уступив ізраїльтянам згоду на визнання окупації Єрусалиму Ізраїлем всупереч інтересам України, які полягають у повазі до міжнародних резолюцій щодо окупованих територій.
Гравцям на Близькому Сході, особливо головному гравцю – Туреччині, це показує, що любитель браслетиків, котрий очолив Україну, готовий діяти всупереч інтересам українців на користь інтересів ізраїльтян. Він навіть готовий платити їм пенсії за рахунок українців, що воюють. Уявіть яка думка про нас. Результат: на днях ми отримали “випадкове” визнання Ердоганом “кримської делегації” РФ.

Він уступив росіянам:
в розмові з патріархом Варфоломієм відмовився підтримувати Православну Церкву України. Патріарх поставив свою репутацію на визнання нашої церкви. Він поставив під загрозу розколу все світове Православ’я заради цього. Якщо попередній Президент об’їздив всі країни і довів, що це для нас питання принципове, а новий так легко це питання здав, то що буде в головах у верхівки всіх залучених щодо нас?

він віддав Цемаха і отримав спалах бажання Нідерландів визнати нас частково винними за знищений Боїнг.

він підписав “формулу Штанмаєра-Лаврова”. Цим він взагалі показав Франції, Німеччині і США, що у питанні війни ми готові забути свою логіку (санкції до військової капітуляції РФ) і готові почати рухатися в логіці Росії. У них одразу спалахнуло бажання здихатися цієї проблеми за наш рахунок.

Він показав нас слабкими. Це найбільша помилка, яку він міг зробити.

Юридично змова щодо нас ще не оформлена. Та це і не потрібно. В політиці працюють інтереси. Він створив у всіх, виключно у всіх гравців навколо, спільний інтерес з’їсти слабкого.

Він не просто провалив міжнародну політику України, він створив стратегічну загрозу.

Насправді ми прямо зараз на краю прірви.

Тепер здача може відбутися в будь-який момент. Після Нормандського саміту Зеленський повернеться і буде кліпати очима, як Тимошенко у 2009 році, як побита собака, після газових переговорів у Москві. Він оголосить, що нас ніхто не питав, що сита Європа нас бідних і нещасних знову злила, як це було всю нашу важку історію.

Всередині країни буде шок. У багатьох відкриються очі щодо Зеленського, його оголосять винним. Спалахне протистояння. Але відмінити нічого вже буде неможливо.

Я не вірю, що його остаточно налякали мітинги “Ні капітуляції”. Путіна він боїться більше за українців. Якщо Зеушеску зараз не отримає протверезіння, Україну хитне в прірву.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Україна на краю прірви. Він уступив полякам, ізраїльтянам, росіянам. Він показав нас слабкими

  1. Поважайте волю виборця. Не шукайте особливого шляху розвитку як РФ. Не перекручуйте фактів. Наприклад, пенсії. Люди працювали 30 років в Україні та їм не платити пенсію? Такого нема в жодній країні, навіть у РФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *