Україна конфіскувала у Росії 36 зенітних ракет класу «земля-повітря» 5В27Д і віддала українському війську


Кабінет міністрів України погодив до передачі 36 зенітних керованих ракет 5В27Д раніше конфіскованих в порту в Одеській області на озброєння Збройних Сил України, повідомляє УМП з посиланням на Фейсбук сторінку генерального прокурора Юрій Луценко.

Напередодні правоохоронці виявили 36 зенітних ракет класу «земля-повітря» 5В27Д, які входять до складу зенітного-ракетного комплексу С-125 «Печора» в одному з портів на Одещині.

Ці ракети намагалися контрабандою перемістити в Еритрею (держава в Східній Африці).

За матеріалами контррозвідки СБУ Головна військова прокуратура виявила 36 зенітних ракет «земля-повітря» 5В27Д, які входять до складу зенітного-ракетного комплексу С-125 «Печора», у повному бойовому оснащенні разом із супутнім обладнанням.
Ці ракети ще в 2007 році службові особи «Рособоронекспорту» РФ за попередньою змовою зі службовими особами підприємств оборонно-промислового комплексу України пробували незаконно перемістити до країни, що знаходилася під санкціями РБ ООН.

Злагоджена робота СБУ та ГПУ дозволила сьогодні Кабінету міністрів України передати ракети для потреб ЗСУ, – йдеться в повідомленні Генерального пркурора України.

Юрій Луценко додав, що ракети країни- агресора відтепер будуть охороняти мирне небо над українськими містами.

За матеріалами контррозвідки СБУ Головна військова прокуратура виявила 36 зенітних ракет «земля-повітря» 5В27Д, які входять до складу зенітного-ракетного комплексу С-125 «Печора», у повному бойовому оснащенні разом із супутнім обладнанням. Ці ракети ще в 2007 році службові особи «Рособоронекспорту» РФ за попередньою змовою зі службовими особами підприємств оборонно-промислового комплексу України пробували незаконно перемістити до країни, що знаходилася під санкціями РБ ООН. Злагоджена робота СБУ та ГПУ дозволила сьогодні Кабінету міністрів України передати ракети для потреб ЗСУ. Ракети країни- агресора відтепер будуть охороняти мирне небо над українськими містами.

Posted by Юрій Луценко on Wednesday, March 27, 2019

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *