У Запорізькій області відкрили нову поліклініку, яку будували 8 років


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

У Приморську Запорізькій області відкрили нову поліклініку комунального підприємства «Приморська центральна районна лікарня», яку будували 8 років. Про це повідомляє Ukraine News з посиланням на прес-службу Запорізької ОДА.

Будівництво окремої будівлі поліклініки на 300 місць розпочали ще у 2011 році. Проте його було призупинено через відсутність фінансування. Відновили лише в 2018 році завдяки участі в кредитній програмі Європейського інвестиційного банку.

Четвертий рік поспіль у Запорізькій області реалізується Надзвичайна кредитна програма для відновлення України. Завдяки довгостроковим кредитам під низькі відсотки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) території Східної України можуть відбудовувати інфраструктурні об’єкти.

Загалом від Приморського району на участь у програмі було подано три проекти. Добудова поліклініки на 300 відвідувачів у м. Приморськ став першим у рамках участі Запорізької області в Надзвичайній кредитній програмі для відновлення України.

  • Під час реалізації програми були виконані роботи з влаштування підлоги, утеплення фасадів, установлено внутрішнє освітлення, опалення, каналізацію, вентиляцію приміщення та багато інших будівельних робіт. Нова поліклініка дасть можливість людям отримувати послуги на якісному європейському рівні.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *