У Вінницькому шпиталі за два роки модернізували будівлю 1972 року у сучасний енергоефективний пральний комбінат


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Ошатна будівля, сучасні комунікації й нове обладнання – такою тепер є оновлена пральня у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону. Важко повірити, що ще недавно будівля 1972 року спорудження перебувала в напівзруйнованому стані, а ресурс обладнання дійшов межі, повідомляє АrmyІnform.

– Як правило, на тилові об’єкти кошти виділялися за залишковим принципом, – прокоментував полковник Анатолій Ковальчук, заступник начальника ВМКЦ ЦР з матеріально-технічного забезпечення. – Зрозуміло, що ми, як могли, підтримували і будівлю, і техніку в робочому стані. І це потребувало витрат. Два роки тому завдяки ГоловКЕУ та Тилу Збройних Сил виділено 6,2 млн грн на капремонт споруди і 2,7 млн – на закупівлю сучасного обладнання. Результат – наочний.

  • У відремонтованому комплексі все відповідає сучасним стандартам.
  • Повністю замінено всі комунікації.
  • До дрібниць продумано цикл руху білизни: від приймання в окремій кімнаті, де встановлена бактерицидна лампа знезараження, до кімнати з чистими, відсортованими для кожної клініки Центру речами.
  • Як зауважує Анатолій Ковальчук, усе влаштовано так, щоб брудна і чиста білизна не перетиналися.

Функціонуватиме ефективний пральний комбінат. Завдяки використанню енергоощадних матеріалів і нового обладнання є змога не лише надавати послуги високої якості, а й економити бюджетні кошти. Тепер економічний ефект сягатиме 300 тис. гривень на рік.

У вінницькому госпіталі заплановано придбання багатофункціональної швейної машинки для дрібного ремонту білизни. А ще – надання послуг цивільним закладам, що зробить діяльність пральні рентабельнішою і дасть змогу матеріально заохочувати персонал.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *