У Вінниці побудували чергові підземні контейнерні майданчики для роздільного збору відходів


Перший підземний контейнерний майданчик з’явився у Вінниці у 2018 році по вулиці Льва Толстого. Торік на розі вулиць Острозького та Замостянській встановили ще одну конструкцію для роздільного збору сміття, а у 2019 році – по вулиці Мури, поблизу будинку №6.

Нині у місті продовжують будувати підземні контейнерні майданчики, які передбачають роздільний збір відходів. Наразі на завершальній стадії спорудження двох таких об’єктів: на перехресті вул. Шевченка та Бойка, а також біля 33-ї школи на просп. Юності, 19.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на misto.vn.ua.

Перевага підземних сміттєвих систем у тому, що побутові відходи зберігаються під землею і не створюють дискомфорту – немає неприємного запаху, негативного враження від накопичення відходів, а сама територія виглядає естетично.

На кожному сміттєприймачі є спеціальні індикатори, які сигналізують про наповненість сміттєвих баків. Коли у баку є місце, індикатори світяться зеленим кольором. Коли контейнер наповниться, вони стають червоного кольору, а кришка автоматично блокується. Вінничанам не потрібно докладати силу, щоб його відкрити, адже таким чином наземний елемент можна поламати. Потрібно, щоб мешканці дотримувалися правил використання та цивілізовано ставились до таких сучасних майданчиків.

Вже майже завершились роботи по будівництву майданчика поблизу перехрестя вулиць Шевченка та Бойка. Там шість контейнерів: три для вологих та три для сухих відходів. Біля комплексу встановлять світильники та камери відеоспостереження, які працюватимуть на сонячних батареях. На спеціальній інформаційній табличці буде роз’яснення щодо правил користування цими контейнерами.

Також завершується будівництво контейнерного майданчика біля 33-ї школи, який розташований на прибудинковій території на просп. Юності, 19. Як зазначив директор департаменту житлового господарства Роман Фурман, тут 8 контейнерів: 5 для вологих і 3 для сухих відходів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *