У Токмаку український партизан підірвав себе разом з російськими фашистами


Україна – країна героїв. Агресія терористичної росії це чітко показала. Для багатьох пересічних українців, вчорашніх інженерів, вчителів, водіїв, кравчинь і продавчинь, після навали російсько-фашистського війська пріоритети стали в одну лінію, оцінка ситуації стала різко чорно-білою. Тут ворог – вбивати, тут побратим і Україна – захищати.

При такій ясності в свідомості щодо російської агресії українці змогли зламати плани тижневої війни за кремлівським сценарієм, здивувавши самоорганізацією і жертовністю.

Історія творення територіальної самооборони в лічені години, а потім партизанського руху в умовах окупації російськими загарбниками, ще буде оспівана в піснях і змальована в легендах.

Про територіальну оборону півдня України ми ще будемо дізнаватись багато болючих деталей. Хроніка стрімкої окупації російськими фашистами півдня, люди, які вийшли з коктейлями Молотова проти російських танків та полягли в перші години від куль російсько-фашистських загарбників, ляжуть важким тягарем у спомини української нації і символом відваги та незламності українців.

Ми багато імен не дізнаємось, ми не дізнаємось про безліч подвигів, здійснених на межі людських можливостей, тому що не буде живих свідків тих подій.

Але є імена героїв, які Україна знає і передасть нащадкам.

Максим Махринов

Український партизан підірвав себе разом з двома окупантами при виході з під’їзду власного будинку в Токмаку.

Рашисти прийшли до нього зі звинуваченнями у коригуванні вогню ЗСУ по базам окупантів у місті.

Максим дійсно партизанив, допомагаючи визволенню рідного міста.

Останніми словами Максима були “Слава Україні!”, – повідомляє РІА “Мелітополь”.

Дякуємо за захист Герою. Світла пам’ять.

Українці чинять опір. Діють в міру своїх можливостей, але з усією повнотою ненависті до російських фашистів.

Спротив місцевих

Кореспондент із Запоріжжя розповів для 24 каналу, що є спротив і у менш радикальних формах. Місцеві мешканці руйнують пропагандистські борди та вивіски. Зокрема, це відбувається у Приморську, Бердянську та інших населених пунктах.

“Наші громадяни беруть болгарки, пили для металу й перепилюють труби, на яких стоять ворожі білборди. Дай Боже, щоб нікого не спіймали. Це добрий і яскравий знак. Ці білборди валяються спиляні біля доріг і показують ворогу, що тут Україна, а не якийсь “один народ”, – зазначив кореспондент.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *