У Сватовому відновлено водо- та електропостачання


сваНа сьогоднішній день, 2 листопада, у населеному пункті Сватовому повністю відновлено водо- та електропостачання. У Сватівському районі газопостачання відновлено, окрім двох квартир у самому місті, пише прес-служба ЛОВЦА.

З метою оцінки ситуації та визначення можливих подальших загорянь протягом ночі на території складу чергували два наряди пожежних танків та пости спостереження. Крім цього, у зоні виникнення пожежі організовано чергування двох пожежно-рятувальних підрозділів.
Вранці продовжилися роботи з обстеження прилеглої до військових складів території та приватних домогосподарств, до яких доступ піротехніків було обмежено у зв’язку з відсутністю господарів, на наявність вибухонебезпечних предметів. Комунальними службами та експертними групами продовжується огляд будинків та інфраструктури з метою визначення орієнтованої оцінки нанесених збитків.

Для ліквідації вогнищ пожежі на території складу були залучені пожежний потяг зі станції Куп’янськ, 2 пожежних танки від Міноборони і 8 пожежних автоцистерн від ГСЧС для заправки танків водою, повідомляє прес-служба ГСЧС України в Луганській області.

В пункти обігріву ГСЧС в Сватове звернулося за допомогою 760 чоловік.

Піротехнічними групами обстежено 14 секторів на предмет виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів, залишилося обстежити сектор №7, з 7 ранку почалося його обстеження. Оперативним штабом отримано від місцевого населення 216 заявок з виявлення вибухонебезпечних предметів з яких виконано 195.

В результаті вибухів загинули дві людини (1 військовий і 1 цивільний) і постраждали 16 осіб (12 військових і 4 цивільних).

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *