У столичній Олександрівській лікарні відремонтували кілька відділень та закупили нове обладнання


У столичній Олександрівській лікарні капітально відремонтували відділення реанімації та інтенсивної терапії для хірургічних хворих та встановили там нове обладнання.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Большой Киев.

Тут відремонтували відділення реанімації та інтенсивної терапії для хірургічних хворих. Встановили нове обладнання для післяопераційного спостереження і супроводу пацієнтів. У 2018-му році провели ремонт приміщень та встановили новітній спіральний комп’ютерний томограф, придбали сучасний магнітно-резонансний томограф, – сказав мер Києва Віталій Кличко.

  • В лікарні зробили капітальний ремонт і будівлі корпусу №7, закупили нове обладнання і меблі. Також в Олександрівській лікарні відкрили відділення паліативної допомоги на десять ліжок. Це вже третє таке відділення в столиці, де можуть отримати кваліфікований догляд невиліковні хворі.
  • Для реанімаційної та нейрохірургічних хворих коштом міського бюджету було придбано новий операційний стіл з операційної лампою, С-арку для оперативних втручань під контролем рентгена та операційний мікроскоп.
  • Завершили капремонт і дооснащення відділення рентген-ендоваскулярної хірургії з операційним блоком для відкритих оперативних втручань на серці та палатами інтенсивної терапії. Відкрили нову операційну, обладнану надсучасним операційним столом, апаратами штучного кровообігу, штучної вентиляції легенів, моніторним комплексом.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *