У Слов’янську повністю відмовилися від класів навчання російською мовою


У Слов’янську Донецької області вирішили відмовитися від класів навчання російською мовою. В усіх перших класах навчання буде проводитися українською мовою. 

Якщо у минулому році таких класів ще було всього два, то у цьому році їх вже немає ні в одній школі.

У Слов’янську проживає близько 109 тисяч населення. Про це розповіла заступник керівника відділу освіти Слов’янської міської ради Марина Хохлова. Саме цього вимагає закон, хоча були батьки, які висловлювали своє невдоволення відсутністю російськомовних класів, повідомляє місцеве видання Слов’янські відомості.

Марина Хохлова підкреслила що мова освіти українська і якщо будуть класи з російською мовою навчання, то буде виникати проблема з підручниками на російській мові та дидактичними матеріалами. Зараз відділ освіти закуповує підручники та дидактичні матеріали українською мовою, і не має сенсу витрачати кошти на закупівлю підручників надрукованих російською мовою.

«Навіть з економічної точки зору – це не вигідно» і далі після початкових класів освіта все одно буде відбуватися на державній мові,  – зазначила заступник начальника відділу освіти.

Нагадаємо, саме з міста Слов’янськ у 2014 році розпочалась російська окупація Донбасу.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *