«У росіян був наказ відступати у випадку опору українців у Криму»


Розбомбити парламент Криму, як в свій час Єльцин у 1993 році розстріляв Білий дім? Збивати літаки без інформації, чи пусті вони йдуть з ціллю провокації, чи завантажені десантом?

Про обман, залякування, психологічні моменти, що стали на заваді опору в перші дні військової агресії росії на українському півострові, про зрадників, переодягання в цивільну форму – про російський стиль окупації Криму далі в сюжеті Крим.Реалії.

Пропонуємо фахову дискусію і аналітику подій, що відбувались сім років тому, від учасників і вищого військового керівництва України. Позаяк слухати висновки естрадних колективів, які в той час, коли Україна була у біді, гастролювали по росії (країна агресор), – це поганий тон.

Якщо буде опір, втрати, то не наполягати і відходити. Такі вказівки з Москви отримували у Криму в 2014 році. Перехоплення такого змісту отримував Генштаб України в лютому. Йти малими кроками, якщо не буде реакції – такою була тактика окупації. Військові розповіли нові подробиці операції, яку планували провести на півночі Криму, щоб утримати стратегічні об’єкти. Задача була складна, але реальна, впевнені генерали, які готували цей задум.

Окремо зверніть увагу на згадування про світову реакцію в перші дні окупації, за якою стежили росіяни. Її не було. Позиція тихого спостереження російської агресії до суверенних країн була давно опробована світовою спільнотою ще під час ситуації в Придністров’ї, Грузії тощо.

Впродовж наступних кривавих для України років Президент України Петро Порошенко згуртував потужну міжнародну коаліцю, завдяки чому Україна лише на одних добровольцях і відданих Україні військових змогла вистояти перед армією, яка за своєю силою може протистояти військам НАТО.

Державні зрадники із вищого офіцерського складу:

Нагадаємо, «Миротворець» був створений саме тому, що ми в той момент побачили, як повністю деморалізована державна система не може забезпечити безпеку громадян. Та й зараз один наш співробітник вартує цілого відділу будь-якої спецслужби і будь-якого правоохоронного органу України.

Це правда. Ми робимо те, чим повинні займатися правоохоронні органи: збираємо інформацію про тих, хто зазіхає на територіальну цілісність і суверенітет нашої країни. Ще раз хочу сказати, що порушень міжнародного та українського законодавства в діяльності «Миротворця» немає. Сьогодні «Миротворець» – це надійний щит і найпотужніша інформаційна зброя нашої держави, – виконавчий Директор Центру “Миротворець” Роман Зайцев.

Уважно перегляньте і лише після цього можете робити висновки і розмірковувати над можливостями України 2014 року.

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “«У росіян був наказ відступати у випадку опору українців у Криму»

  1. Скорее всего Крым просто передали за хороший пряник или выгоду в конце многоходовки. Войну развязывали совместно уканиская и российская власть (читай сильнейшая в любой стране мафиозная группа). А на востоке все не закончилось Славянском, потому что никому это было не интересно. Людей как обычно развели как лохов и кинули через хуй

    • Коли вже нема чим крити і докази російської агресії беззаперечні, ходять тут і розмазують провину на дві сторони. Не вийде. Росія – світовий терорист. Росія – агресор. Росія буде ізольована від цивілізації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *