У Рівному відкрили «Лабораторію інноваційних харчових технологій», де проходять кваліфікацію кухарі 5-го розряду з усієї України


У Рівному відкрили «Лабораторію інноваційних харчових технологій». Тут готуватимуть професійних кухарів, кондитерів, офіціантів та барменів. На базі цього закладу проходять кваліфікацію кухарі 5-го розряду та перекваліфікацію з усієї України.

Озброєні новітнім обладнанням учні матимуть усі необхідні інструменти і навички для навчання, повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

Сюди приїздять на підвищення кваліфікації, тому що це брендовий заклад, в ньому готують кухарів 5 розряду. І у кожного учня є своє робоче місце з обладнанням.

«Сьогодні ми представляємо цілісний комплекс, систему, як можна розвинути професію кухаря. Адже вона вже давно вийшла за рамки буденності і перейшла в режим творчості. Ми готові презентувати вам справжній вибух смаків, страв приготовлені нашими кухарями на базі новітнього обладнання. Адже сьогодні, щоб залишитись на своєму місці потрібно вміти швидко бігти», – відзначила заступник начальника відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА Олена Полюхович.

Новий начальний центр дуже сучасний і оснащений новітнім обладнанням, що використовують кухарі у провідних ресторанах. Тут за одну хвилину, готують попередньо замариновану перепілку у хоспері. Перпілка виходить ніжна, соковита, і зберігає всі корисні властивості. Сушать яблучні чіпси у су-віді, варять рис у рисоварках, коптять м’ясо у коптильнях. Кухарі продемонстрували увесь процес приготування страв на обладнанні.

«У 2012 році ми відкрили кондитерську лабораторію, її вартість на сьогодні становить понад 2 мільйони гривень. Тут є все для навчання кондитера – тістоміси,  шафи де підходить тісто, пекарські шафи, аерографи кондитерські. Кожен учень тут має своє робоче місце, забезпечене усім необхідним», – зазначив директор державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі » Віктор Рудик.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *