У нацгвардійців, які охороняють Запорізьку АЕС, перевіряли здатність діяти в разі вчинення диверсії та виникнення кризової ситуації на об’єкті


28 вересня у військовій частині 3042, що займається охороною Запорізької АЕС, пройшли планові тактико-спеціальні навчання, -повідомляє Національний промисловий портал.

Метою проведення даних навчань є перевірка здатності військовослужбовців військової частини виконувати завдання за призначенням, а саме діяти в разі вчинення диверсії та виникнення кризової ситуації на об’єкті в наслідок дій внутрішнього правопорушника.

Під час проведення навчання особлива увага приділялась діям щодо орієнтування на місцевості, спроможності командирів підрозділів швидко приймати доцільні рішення та самостійним діям підрозділів у відриві від пункту постійної дислокації враховуючи швидкі зміни в оперативній обстановці.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки командира військової частини 3042 підполковника Юрія Піндака, в ході проведення навчань було продемонстровано злагодженість дій у виконанні службово-бойових завдань покладених на військову частину.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *