У Миколаєві вперше проводиться українсько-британське навчання щодо впровадження стандартів НАТО


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

16 жовтня в Миколаєві відповідно до Плану заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних Сил України на 2019 рік розпочалось українсько-британське навчання “Warrior Watcher – 2019”.

Навчання проходять за участі представників Військово-Морських Сил Збройних Сил України, Повітряних Сил Збройних Сил України та Збройних Сил Великої Британії, повідомив прес-центр командування
ВМС та ЗСУ.

Українсько-британське навчання “Warrior Watcher” проводиться в вперше, а його формат розроблено з урахуванням сучасних викликів та загроз у безпеці.

Основна мета заходу – ознайомлення з теоретичними основами планування та оцінки ризиків захисту аеродромів і критичних об’єктів інфраструктури за стандартами НАТО, підвищення рівня взаємосумісності між підрозділами Збройних Сил України та підрозділами охорони Королівських Військово-Повітряних Сил Великої Британії.

Українські військові у складі підрозділів морської піхоти, морської авіації та підрозділів Повітряних Сил Збройних Сил України під керівництвом британських інструкторів перейматимуть досвід провідних країн світу, щодо впровадження стандартів Північноатлантичного Альянсу, – йдеться в повідомленні.

Відомо, що навчання триватимуть впродовж дев’яти днів та включатимуть теоретичну і практичну частину, під час яких учасників ознайомлять з організацією охорони і оборони аеродромів та проведуть практичні заняття на базі військового аеродрому, що на Миколаївщині.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *