У Києві відбудеться другий Національний оборонний хакатон за участю експертів НАТО


Протягом п’яти днів змагань українські військові IT-спеціалісти за участі експертів НАТО працюватимуть над розробкою інноваційних архітектурних та програмних рішень для вирішення актуальних питань  оборонно-безпекової сфери

Захід проходитиме у форматі TIDE (Transportation Information for Decision Enhancement) Hackathon — змагання, яке регулярно організовується НАТО для пошуку рішень проблем взаємосумісності та злагодженої роботи всіх складових Альянсу, – передає прес-служба Міністерства оборони України.

У 2017 та 2018 роках в Хакатонах NATO TIDE Hackathon брали участь представники військ зв’язку Збройних Сил України, які зайняли призові місця, а у 2019 році до них долучились представники ДПСУ, НГУ та Інститут спецзв’язку.

Другий оборонний хакатон відбудеться 27-31 травня 2019 р у інноваційному  парку Unit City. Захід організовано Генеральним штабом Збройних Сил України та Центром стратегічних комунікацій StratComUkraine за безпосередньої координації Управління розвитку автоматизації Збройних Сил України, за підтримки Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету міністрів України та штаб-квартири НАТО, Командування ОЗС НАТО з трансформації та Агенції НАТО зі зв’язку та інформації у рамках реалізації Трастового фонду НАТО з удосконалення системи командування, управління, зв’язку та комп’ютеризації (С4).

Серед учасників другого оборонного хакатону 15 експертів НАТО та країн-членів НАТО, а також більше 60 ІТ-спеціалістів, які представлятимуть Національну гвардію України; Національну поліцію України; Державну службу України з надзвичайних ситуацій; Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України; Службу безпеки України; Державну прикордонну службу України; Командування Військово-Mорських Сил ЗС України та ряд військових університетів: Харківський національний університет Повітряних Сил ім. І. Кожедуба; Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова; Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *