У Києві спустили на воду прикордонний катер та відразу провели його випробування


Компанія UMS, що розташована у Києві, нещодавно спустила на воду модифікацію малого прикордонного катеру проекту UMS-1000 PC 12 M-2, що добре себе зарекомендував у Морській охороні ДПСУ, – повідомляє Український мілітарний портал.

Після спуску на воду одразу розпочались його випробування. Катер показав швидкість у 45,5 вузлів, яка  досягається двома двигунами Volvo Penta D8-600 потужностями по 600 к.с. кожен та двома водометами Rolls-Royce FF310.

Також за результатами випробувань катер показав значно менші показники шуму ніж у базового проекту UMS-1000. Навіть при русі на максимальній потужності двигуна у 3000 об/хвилину відповідає високим стандартам акустичного комфорту. За словами розробників катеру, це стало результатом використання системи вприску палива common-rail на двигунах Volvo Penta D8-600.

Катер UMS – PATROL 1000 розроблений для несення патрульної служби та інших аналогічних функцій, призначений для перевезення людей і малогабаритних вантажів на річках, водосховищах і в прибережній зоні морів.

Очікується, що цей катер надійде до одного з загонів Морської охорони на Азовському морі.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *