У Києві почали встановлювати перші контейнери для небезпечних відходів


У Києві почали встановлювати перші контейнери для відпрацьованих батарейок, енергозберігаючих ламп і ртутних термометрів.

Загалом таких контейнерів у Київі буде 150 штук. Всі контейнери вже придбали та будуть встановлені на початку 2018 року.

Внутрішні поверхні таких контейнерів покриті шаром ізоляційного демпферного матеріалу, що робить контейнер екологічно безпечним. Але енергозберігаючі лампи та ртутні термометри потрібно викидати в упаковці або обгорнутими шаром паперу.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року Україна взяла на себе зобов’язання сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для поховання і небезпечне.

Джерело:http://uprom.info/news/other/ekologiya/u-kiyevi-pochali-vstanovlyuvati-pershi-konteyneri-dlya-nebezpechnih-vidhodiv/

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *