У квітні 2018 року ДТЕК Енерго збільшив видобуток вугілля газових груп на 5%


Вугледобувні підприємства ДТЕК Енерго в квітні 2018 року виробили 2 млн тонн газового вугілля, що на 5% більше, ніж в квітні 2017 року.

Про це повідомляє прес-служба ДТЕК, передає uaprom.info.

Зростання видобутку по ДТЕК Павлоградвугілля в квітні поточного року склав 3% в порівнянні з квітнем 2017 року – до 1,7 млн ​​тонн, по ДТЕК Добропіллявугілля – 19%, до 334 тис. тонн.

На розвиток виробництва і подальше зростання вуглевидобутку на шахтах ДТЕК Павлоградвугілля і ДТЕК Добропіллявугілля в квітні було направлено 387 млн ​​грн. З них 167 млн ​​грн в придбання і капітальний ремонт очисного обладнання, 94 млн грн – в капітальні гірничі виробки і 29 млн грн – в прохідницьке обладнання. З початку року на вугільних підприємствах компанії було введено в експлуатацію 12 лав.

Ми працюємо над тим, щоб видавати все більше вугілля для енергетики України. Завдяки інвестиціям наші видобувні підприємства розвиваються, закладають нові лави та допомагають підвищувати енергонезалежність країни, – зазначив директор з видобутку вугілля ДТЕК Енерго Михайло Барабаш.

Джерело:http://uprom.info/news/ekonomika/biznes/u-kvitni-2018-roku-dtek-energo-zbilshiv-vidobutok-vugillya-gazovih-grup-na-5/

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.