У Краматорську відновлюють м’ясопереробний завод


На підприємстві буде створено близько 100 робочих місць. Роботи по відновленню роботи Краматорського м’ясопереробного заводу (КМПЗ) вже розпочаті.

Три тижні тому на КМПЗ почалися активні роботи з демонтажу старого обладнання і ремонту комунікацій. За словами представника нового власника, в 1998-2008 році обладнання КМПЗ вважалося високотехнологічним. Однак на сьогодні практичне використання старого обладнання неможливо, інформує Національний промисловий портал.

Наразі, стоїть завдання: повністю очистити приміщення від металобрухту і підготувати їх до прийому нової техніки.

Краматорський м’ясопереробний завод почав працювати в 1950-му році. У 1997 році для заводу почався новий етап. АП “Шахта ім. А.Ф. Засядька” своїми інвестиціями вивела підприємство на абсолютно новий, тоді сучасний, рівень виробництва. Аж до 2008 року КМПЗ «гримів» на всю країну і за її межами. У Краматорську було близько 80 точок торгівлі краматорською ковбасою, а постачання готової продукції здійснювалися в 60 міст країни …

З 2012 року м’ясопереробний завод в Краматорську був законсервований.

Згідно з планами нового власника, на підготовлених площах буде встановлена ​​новітня німецька технологічна лінія по перероблюванні й випуску широкого асортименту м’ясних виробів.

Про конкретні терміни запуску підприємства поки говорити рано, тому що обсяг майбутніх робіт дуже значний. Однак можна з упевненістю стверджувати, що у 2020-му році КМПЗ вже буде працювати.

Реконструюється м’ясопереробний завод в Краматорську, який став частиною холдингу, що об’єднує птахокомплекси в Олександрівці, Шабельківці, Дмитрівці та Слов’янський м’ясокомбінат.

Птахокомплекс запрацював з 19 січня 2019 року. Одноразово на нашому майданчику можуть вирощуватися до 70 тисяч качок, — говорить начальник Дмитровського птахокомплексу Євген Семиволос. — Ми вирощуємо білу пекінську качку, період відгодівлі якої до потрібної маси в 3,1 кг становить 42 дні. Корм для качки поставляє Краматорський комбікормовий завод. Виготовлення продукції зараз проводиться на м’ясокомбінаті в Слов’янську. Готова продукція, крім Слов’янська, надходить до Києва, Одеси, в найближчій перспективі, з запуском Краматорського переробного заводу, регіон продажів буде значно розширено. Плани більш ніж серйозні: постачання по всій Україні й за кордон.

Планується розширення комплексу і в Олександрівці, де планують вирощувати індиків масою до 18-20 кг. Птах звідти також буде поставлятися на м’ясопереробний завод в Краматорську, де будуть проводитися ковбаси, копченості, тушкованка та інший асортимент.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *