У Холодному Яру воїни ССО присягали Україні і завершували клятву гаслом князя Святослава Хороброго


Джерело: Командування Сил спеціальних операцій ЗС України

“Іду на ви”

Наша нова армія: Воїни ССО відроджують військові традиції предків і започатковують нові.

Оператори-розвідники 3-го окремого полку спеціального призначення у Холодному Яру вшанували пам’ять борців за українську Незалежність.

Урочисте шикування воїни Сил спеціальних операцій провели біля Гайдамацького ставу у Холодному Яру. Далі відбулася пам’ятна церемонія і виконання Державного гімну України.

Кожен військовослужбовець урочисто присягнув захищати Україну, майбутнє її народу.

Слова клятви завершили гаслом князя Святослава Хороброго, що стало девізом українських ССО:

“Іду на Ви!”

Місце для церемонії – знакове для українців і особливо для борців за волю української держави. Холодний Яр бачив війну з ординцями, Гайдамаччину, борців за волю України початку 20-го століття, тут розташовувалися вояки УПА, які воювали проти радянських окупантів і нацистських загарбників.

Саме у Холодному Яру у різні часи покоління українських воїнів освячували зброю і отримували благословення на боротьбу за свою державу.

Саме у Холодному Яру у різні часи покоління українських воїнів освячували зброю і отримували благословення на боротьбу за свою державу.

Такі ж пам’ятні відзнаки вручили дітям загиблих побратимів.

Пам’ять про загиблих побратимів військовики вшанували хвилиною мовчання. І поіменно згадали кожного бойового товариша, хто віддав своє життя на війні з російсько-окупаційними військами.

Завершив церемонію урочистий марш, після якого виступив лідер гурту “Широкий Лан” Святослав Бойко – давній друг 3-го окремого полку спеціального призначення. Святослав Бойко разом із воїнами 3-го полку є авторами гімну цього підрозділу.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *