У Херсоні виготовили четвертий танкер для нідерландського замовника


На херсонській верфі компанії Smart Maritime Group спустили на воду черговий танкер-хімовоз, побудований для нідерландської компанії VEKA Shipbuilding.

Це судно є вже четвертим в серії, побудованих для компанії VEKA на верфях SMG.

Про це повідомляє Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу компанії.

Судно «MONTEVERDI» було названо на честь італійського композитора епохи раннього бароко Клаудіо Монтеверді.

Це четверте судно з лінійки проекту, будівництво якого ми з повною упевненістю довірили компанії СМГ. Якість виконання робіт і терміни, за які виконано проєкт, не викликають сумніву у високому професіоналізмі колективу Херсонської верфі. Ми сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, – розповів представник компанії VEKA Хайг Спаргарен

У свою чергу генеральний директор Smart Maritime Group Дмитро Красніков зазначив, що SMG є експортоорієнтованою компанією, яка в своєму виробництві використовує матеріали українського походження. Компанія впевнено націлена на залучення замовлень як на внутрішньому ринку, так і серед зарубіжних замовників, забезпечуючи робочими місцями суднобудівну галузь.

Танкер-хімовоз «MONTEVERD» побудований на Херсонській верфі за проектом CAVALLI, призначений для перевезення нафтопродуктів і хімічних вантажів на внутрішніх водних маршрутах Європи.

В рамках контракту на верфі виготовили корпус судна, провели монтаж загальносуднових систем трубопроводів, монтаж палубного насичення, а також виконали фарбування корпусу. Замовлення було виконано за 6 місяців. Вартість контракту складає 2,7 млн ​​євро. При виготовленні судна використано 1200 тонн високоякісної суднобудівної сталі, виготовленої переважно в Україні на комбінатах ММК і «Азовсталь» компанії Метінвест.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *