У Харкові запустили нову лінію з виробництва оптоволоконного кабелю типу «гнучка мікротрубка»


Харківський завод “Південкабель” запустив нову виробничу лінію з виробництва оптоволоконних кабелів типу «гнучка мікротрубка».

  • Інвестиції – 106 млн. грн.
  • Проєктна потужність – понад 13 тис. км кабелю на рік.
  • Близько 80% продукції експортуватиметься в ЄС.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу міської ради.

За словами голови комісії, гендиректора заводу «Південкабель» Володимира Золотарьова, розвиток інтернет-технологій (мережі 5G), процесів цифровізації стимулює попит на нові конструкції волоконно-оптичних кабелів зв’язку.

«Тому на нашому підприємстві розпочато реалізацію інвестиційного проекту з організації виробництва всереденіоб’єктових і магістральних кабелів за типом «гнучка мікротрубка», – повідомив гендиректор.

Для реалізації проєкту на підприємстві було проведено підготовку виробничих площ і інженерних комунікацій та встановлено австрійське технологічне обладнання. На даний момент на підприємстві працюють над введенням в експлуатацію ще однією лінії.

Основу кабелю становить оптичне волокно діаметром 0,25 мм. В полімерну трубку вміщується кілька таких волокон, її зовнішній діаметр становить 1,3 мм. Крім того, матеріал трубки, як і матеріал зовнішньої оболонки, не містить галогенів, відповідно не виділяються корозійно активні продукти при горінні, забезпечуючи тим самим вимоги з пожежної безпеки, – розповів Володимир Золотарьов

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *