У Чорному морі українські ВМС тренувалися з кораблями НАТО


У північно-західній частині Чорного моря відбулися спільні тренування типу PASSEX ВМС ЗС України та постійної протимінної групи НАТО № 2 (SNMCMG2).

Постійна участь сил українського флоту в тренуваннях типу PASSEX сприяє не лише досягненню взаємної сумісності та опануванню стандартів НАТО, а й значно посилює безпеку в Чорноморському басейні.

Кораблі ВМС України, Греції, Італії, Болгарії, Румунії та Туреччини відпрацювали спільні тактичні дії у складі багатонаціональних тактичних груп та виконали низку навчально-бойових завдань, передає АрміяInform.

Тренування в морі та всі практичні заходи відбувалися за стандартами НАТО.

  • Було виконано елементи тактичного маневрування при змінах курсу, проведено тренування з бойового тралення визначених морських районів та організації зв’язку.
  • У режимі реального часу екіпажі кораблів здійснювали обмін даними з метою висвітлення морської обстановки та відпрацьовували питання контролю за цивільним судноплавством у визначених районах.
  • Відбулось навчання з надання допомоги аварійному кораблю та відпрацьовано завдання з буксирування аварійного надводного об’єкта.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *