У Бородянці вчителька живе в сараї і проводить онлайн-уроки біля знищеної російськими фашистами хати


Джерело: Тelegraf.

Вчителька з Бородянки викладає математику за будь-якої погоди у зруйнованому окупантами дворі, біля знищеної російськими фашистами хати.

Її будинок був зруйнований ще на початку війни. Світлана Попова з чоловіком живуть у сараї.

У її трудовій книжці єдиний запис, бо вже 30 років працює вчителькою математики в Бородянському ліцеї № 1.

Донедавна її клас був оснащений за останнім “писком моди”. Тепер замість нього – власний двір, в якому на конструкції зі стільця і стола встановлений ноутбук, а навпроти, на стіні господарчої споруди – шкільна дошка. Кожного дня біля неї Світлана Миколаївна проводить по кілька годин, онлайн пояснюючи учням теореми та правила.

Світлана наостанок підкреслює, що, на її думку, не робить нічого героїчного, адже таких, як вона, багато. Її колеги з інших зруйнованих війною міст, таких як Харків, чи окупованих, таких як Херсон, де педагоги зазнають погроз та тиску, продовжують сумлінно виконувати свої обов’язки. Ще мешканка Бородянки додає, що, попри труднощі, за весь час і не думала покинути вчителювання. А на запитання, який би подарунок хотіла отримати на День вчителя, що відзначатиметься незабаром, відповідає: “Маленький будиночок, де можна буде зимувати та повісити дошку”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *