Турецькі Bayraktar TB2 влаштували геноцид розрекламованим російським комплексам “Панцирь-С1”


Розрекламовані російські зенітні ракетно-гарматні комплекси “Панцирь-С1” горять у Лівії наче сірники. За даними турецького ресурсу Clash Report, за час їх появи у Лівії загалом було знищено вже 15 таких систем.

При цьому дев’ять одиниць ЗРГК “Панцирь-С1” було знищено або захоплено за останні 72 години.

Про це повідомляє “Діфенс Експрес”.

Турецьке джерело детально указало місця знищення російських комплексів, та їх кількість. На підтвердження своїх слів ресурс виклав коротке відео (кадри зняті з безпілотників Bayraktar TB2) на якому можна побачити ураження семи ЗРГК “Панцирь-С1”, що відбулися протягом останніх трьох діб.

Практично всі російські протиповітряні системи були знешкоджені оперативно-тактичними безпілотними комплексами Bayraktar TB2. Безпілотники, що серійно випускаються турецькою компанією Baykar Makina та озброєні високоточними боєприпасами МАМ-L (виробництва компанії Roketsan), особисто знищили більшість “Панцирів”, а ще частина була уражена завдяки їхньому наведенню.

Варто відзначити, що практично всі знищені в Лівії ЗРГК свого часу були закуплені у РФ Об’єднаними Арабськими Еміратами (близько 50 одиниць у версії “Панцирь-С1Э” на шасі MAN-SX45) і лише нещодавно їх частина була відправлена на допомогу генералу Халіфу Хафтару, який є очільником Лівійської національної армії та протистоїть військам Уряду національної єдності (який підтримує Туреччина).

Однак днями, турецьким БПЛА було знищено комплекс на російському шасі КамАЗ-6560 8х8, яких жодна з країн, що поставляє озброєння Хафтару не має.

Таким чином країна, яка доставила ЗРГК “Панцирь-С1” на шасі КамАЗ на підтримку Лівійської національної армії невідома. Як незрозуміло й те, військовослужбовці якої країни їх обслуговують в якості екіпажу.

Також безпілотники Bayraktar TB2 успішно вражають й інші цілі. При цьому, завдяки використанню високоточних боєприпасів від компанії Roketsan МАМ-L та сучасній системі наведення й управління, знищуються навіть швидкорухомі цілі.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *