Туреччина продовжує приймати зерно з закритих портів окупованого Криму


Триває морське торгове сполучення між Туреччиною й окупованим Кримом, наразі 4 судна здійснюють регулярні перевезення зерна з кримських портів Керч і Севастополь в турецький порт Самсун. Таким чином, Турецька Республіка не підтримує санкції провідних демократичних країн, а навпаки, сприяє російському агресору в його загарбницькій політиці щодо України.

Сормовский-48 (IMO: 8226428) завантажив майже 3000 тонн зерна в Керченському рибному порту і йде в турецький порт Самсун. Показує в АІС порт Кавказ і статус “в баласті”, але це неправда.

Вера (IMO: 8602957) завантажила 3000 тонн зерна в іншому порту окупованої Керчі, торговому, також йде в Самсун.

Надежда (IMO: 8611221) завантажилась на Авліті в окупованому Севастополі, прийшла в турецький порт Самсун, розташувалася на якірній стоянці, чекає на дозвіл стати до причалу від турецької влади.

Александр Грин (IMO: 9057331) розвантажив зерно з Керчі в Самсуні й прибув в Керченську протоку, можливо буде ще один рейс з окупованої Керчі в Самсун.

Отже, 4 судна виконують регулярні перевезення зерна з окупованого Криму в Туреччину.

Центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства і міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *