Туреччина нагадала, що Крим – український


76 років тому окупаційний радянський режим жорстоко і насильно виселив кримських татар з їхньої історичної батьківщини – Криму. 18 травня Україна і світ відзначають День пам’яті жертв депортації та геноциду кримськотатарського народу.

МЗС Туреччини в цей день підкреслює, що Туреччина продовжує надавати підтримку кримським татарам і в черговий раз нагадує про свою прихильність територіальній цілісності України.

«76 років корінні жителі Криму були насильно вигнані зі своєї батьківщини й депортовані в нелюдських умовах. Більша частина з 250 тисяч кримських татар загинула або в дорозі, або у вигнанні. Кримські татари не могли повернутися на батьківщину, на Кримський півострів, десятиліттями після вигнання», – повідомили у МЗС Туреччини.

«Сьогодні Туреччина продовжує надавати підтримку кримським татарам у боротьбі проти несправедливого ставлення, якого вони зазнали, і жити в безпеці й мирі, зберігаючи свою самобутність. З цього приводу ми ще раз підтверджуємо нашу підтримку територіальної цілісності України», – підкреслили у відомстві.

Джерело: УМП.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Туреччина нагадала, що Крим – український

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *