Тука вирішив, що його хочуть зняти з посади “старші брати”


тукастарКерівник Луганської обласної ВЦА Георгій Тука взяв участь у «круглому столі» організованому Старобільської районною адміністрацією для вирішення конфлікту між владою та мітингарями які виступають за відставку керівництва району.

«Я думаю, що це відео спілкування з терористами, яке мені закидають, не бачив тільки, напевно, Генеральний прокурор та очільник СБУ. Тай ті може вже і бачили. Хочу спитати у організаторів Старобільського віче. Чому не було тих «полум’яних промов», які ми чуємо зараз, коли бойовики були біля адміністрації? Багато з вас були присутні там, – звернувся до мітингувальників голова районної Старобільської адміністрації Анатолій Гарковий. Я закликаю всіх відкинути політичні амбіції та приступити до конструктивного діалогу.

Після виступу очільника району, слово взяла одна з організаторів Старобільського Віче Наталія Івашко. Вона розповіла очільнику області про діяльність патріотів у районі з початку бойових дій. Зокрема, про створення самооборони міста, допомогу українським військовим, організацію проукраїнських заходів. Вона також повідомила про причетність до блокування української військової техніки місцевого прокурора. Керівник Луганської обласної ВЦА пообіцяв перевірити цю інформацію та взяти її під особистий контроль.
«Щодо згаданих вами подій за участю Гаркавого. Відкрито провадження щодо подій у місті Старобільськ. Слідство триває більше року. Допитано більше 80 свідків. Як мені доповіли, кримінальних дій в діяльності голови району не має», – наголосив Георгій Тука.
Крім того, очільник області зачитав відкритий лист військовослужбовців батальйону «Айдар» до нього щодо деяких людей, які приймають участь у Віче. У листі йшла мова про учасників акції в камуфляжі з шевронами батальйону які спекулюють на військовому формуванні задля досягнення політичних цілей.

«Зазначаємо, що батальйон «Айдар» є суто військовим підрозділом і не приймає участь у жодних політичних акціях, мітингах, передвиборчих та післявиборчих компаніях тощо. Окрема вважаємо за потрібне звернутися до активістів так званого майдану, які дозволяють собі ставити політичні вимоги до органів, районної та обласної влади, мотивуючи це тим, що у висловлюваннях місцевих можновладців була порушена гідність загиблих воїнів. Ми бійці батальйону «Айдар» не дозволимо спекулювати на смертях наших побратимів задля досягнення політичних цілей партій. Майте совість та повагу до тих хто загинув», – йдеться у тексті звернення.

«Якщо звернути увагу на ситуацію, яка зараз у нас в країні, шановні організатору мітингу, для кого ця картинка створена? Хто більш за все зацікавлений в таких картинках? Звісно, наші «старші брати». Якщо ви про це не думали, коли розпочинали свою акцію, то чи не варто вам задуматись над цим зараз», – наголосив Георгій Тука.


Центр Миротворець тепер у Telegram: https://t.me/myrotvoretsnews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *