Тука розповів про амністію у бойовиків та кризу управління


никиБойовики “ЛНР” готуються провести амністію більше двох тисяч засуджених злочинців. Про це у своєму Facebook написав губернатор Луганщини Георгій Тука.

За наявною інформацією, не дивлячись на домовленості про передачу, терористи готуються провести амністію більш 2000 засуджених злочинців, які відбувають покарання на окупованій території – нічим годувати. При цьому кримінальні справи цих людей не передаються українській стороні. Воювати засуджені не рвуться. Проте, намагаючись потрапити на територію України, ці люди затримуються прикордонниками. Після цього починається саме неймовірне: документів у них немає, кримінальних справ немає, рішенням суду на взяття під варту, практично, нема на що спертися…” – пише він.

Також Тука розповів про проблеми вузів в евакуації: “У всіх ВНЗ, практично, одні й ті ж проблеми: через скорочення числа студентів викладачі можуть позбутися роботи. Через бюрократичні нюанси заклади не мають, в належній кількості, навчальної меблів, комп’ютерів, підручників тощо. Крім того, чимало хлопців, які бажають продовжити навчання в Україні, не мають такої можливості (папірці, що видаються ЛНР / ДНР, визнаються лише при вході в громадський туалет). Т.ч., хлопці не можуть з формальних причин продовжувати навчання. Все це стосується і коледжів. Люди не здаються, і я їм готовий допомагати! Це – дійсна еліта України, а не та, яка сидить у ВРУ”.

Тука мріє створити в області театр і упевнений, що нестачі у відвідувачах не буде.

Спостерігаю системну кризу управління. Під час усіх нарад 99% керівників вважають свою роботу виконаною лише на підставі інформування Адміністрації про існування тієї чи іншої проблеми. Я ж намагаюся перевиховати чиновників, вимагаючи від них пошуку рішення, а не фіксації! На жаль, велика частина чиновників до таких вимог не звикла: мовляв, я вас поінформував, а ви тепер – шукайте рішення.

Завтра хочу бути присутнім на зборах місцевих підприємців. Мета – допомогти їм у розвитку бізнесу, у створенні нових робочих місць.
До речі, на мій подив, “чиновницький вірус” вразив і чималу частину бізнесменів: втративши російський ринок збуту, підприємці не вживають належних зусиль для пошуку інших джерел збуту своєї продукції. “Я тепер не можу продавати свою продукцію – шукайте мені збут”. Дивна позиція. В черговий раз підкреслюю для всіх: пропонуйте шляхи РІШЕННЯ, а не просто фіксуйте наявність проблем!” – пише він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *