“Туда стреляй, там враг” “Добо*бы то здесь” – Моторола обстрілює житлові будинки


Джерело: Український мілітарний портал.

Опубліковано архівне відео, на якому російський терорист Павлов Арсен на прізвисько «Моторола» закидує гранати у різні боки у житловій зоні.

На відео «Моторола» спочатку робить перший дальній постріл навмання з підствольного гранатомета.

У відповідь на питання, чи нема когось у зоні, по котрій було випущено гранату, «Моторола» сказав: «Мне по**й».

Другу гранату ВОГ-25 Павлов випустив по даху будинку, а третю гранату на базі розміщення інших бойовиків.

Павлов Арсен на прізвисько «Моторола» – російський воєнний злочинець, який зізнався у вбивстві п’ятнадцятьох українських військовополонених на Донбасі.

Ліквідація

16 жовтня 2016 року ліквідований у ліфті будинку, де він мешкав у подарованій йому окупаційною владою квартирі. Разом з ним ліквідований і його охоронець — 35-річний Євген Гадлій (бойовик з Абхазії).

Деталі: Будинок «Мотороли» охоронявся цілодобово, непомітно сторонній людині потрапити практично неможливо.

До смерті він тиждень не жив вдома (лише 5 жовтня забрав дитину з пологового будинку) – ночував в кабінеті, ймовірно, побоюючись за своє життя.

Листування в соціальних мережах і телефоном Павлова відстежувалися, після смерті була опублікована частина листування Арсена і його дружини.

В одній з останніх листувань дружина «Мотороли» згадує, що в їхньому будинку в ніч з 15 на 16 жовтня знімали охорону, після чого їй стало тривожно.

Павлов же проінструктував її, щоб вона не вірила «Старшим братам» («старшими братами» в середовищі бойовиків заведено називати російські спецслужби).

Також було опубліковано фото документів, які Павлов робив на свою дружину і дитину, документи були українськими, а не «ДНР», але були підробленими.

Donate to Myrotvorets

4 коментарі до ““Туда стреляй, там враг” “Добо*бы то здесь” – Моторола обстрілює житлові будинки

  1. Слава Киевской Руси, новаросссия соси член! И макаки из московии русские черти галимые сосут хер чеченам

  2. вырежи себе по два ребра с двух сторон, так тебе проще будет ртом достать то что ты только что описал лайно рашистское…я украинец!!! и вас тварей будем нейтрализовывать…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *