Цитати запроданця з помийки


Є в чистилищі сайта “Миротворець” такий відомий персонаж, як Вітя Медведчук. Відомий в першу чергу тим, що він кум Xуйла, який лобіює і просуває інтереси російського агресора, спрямовані проти України і її громадян. Нещодавно він спробував висловитися щодо діяльності Центру “Миротворець” так, що в нашому колективі за ним міцно закрепилося поганяйло “ЛЮДИНА З ПОМИЙКИ“. Отже пропонуємо і Вам ознайомитися з деякими його перлами.

А Миротворец? Кого он там критикует? Ну да, вписали там фамилии. Кто эти люди? Эти люди хотят мира.”

(с)Медведчук

“Что должна делать власть, когда подобные издания, или подобный сайт, я даже не хочу его сайтом называть, это помойное ведро, которое использовалось, как знамя партии войны прежней властью.”

(с) Медведчук

«Миротворец» – это позор для Украины, позор для демократической и правовой Украины, если она таковой является»

(с) Медведчук”

Більш детально дізнатися про людину з помийки можна за посиланням на сайті “Миротворець”: https://myrotvorets.center/criminal/medvedchuk-viktor-vladimirovich/

Нижче наводимо фрагмент з його відповіді на запитиння про “миротворець”. Зверніть увагу: навіть у текстовій версії відповіді людини з помийки видно, як вона нервує при згадуванні нашого імені. Саме таку реакцію вже давно ми спостерігаємо й від божевільних з країни-агресора та їх посіпак на Донбасі.

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “Цитати запроданця з помийки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *