Цього року відремонтовано вісім військових летовищ


Загалом протягом поточного року силами окремих інженерно-аеродромних батальйонів проведено ремонтні роботи на восьми летовищах. Ще на чотирьох – роботи тривають.

Відразу на кількох військових летовищах тривають ремонтно-відновлювані роботи злітно-посадкових смуг, стоянок літаків та руліжних доріжок.

Про це повідомляє АрміяInform.

Попри незначний виділений фінансовий ресурс на будівництво, ремонт та експлуатацію військових летовищ, що становив близько 12 % від загальної потреби, було відремонтовано близько 35 тисяч квадратних метрів штучних аеродромних покриттів. Військовослужбовці ремонтних бригад провели заміну, монтаж та дефектування кількох тисяч аеродромних плит, забетонували сотні квадратних метрів покриттів і виконали майже 4000 кубічних метрів земляних робіт.

Нагадаємо також, що цього року комунальним підприємством «Аеропорт Вінниця» розпочато роботи з ремонту штучних покриттів на аеродромі спільного використання державною та цивільною авіацією «Гавришівка». Нині там триває демонтаж аеродромних плит, ведуться роботи з розширення злітно-посадкової смуги, демонтажу світлосигнального обладнання, а також прочищення деформаційних швів з їх герметизацією та влаштуванням колекторів водовідведення.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.