Ці діти не підуть до школи. Їх вбивали, ґвалтували, калічили російські солдати


Вересень. В Україні діти пішли до школи.

Ці діти не підуть до школи, а у цих діток тривалий процес реабілітації.

Цих дітей вбивали, ґвалтували, калічили російсько-фашистські солдати.

В ці хвилини триває російська агресія і лічильник жертв невпинно росте. Ще навіть не встановлена кількість діток, які внаслідок російських бомбардувань отримали важкі поранення, втратили руки і ноги. Також не відома кількість загиблих українських дітей.

Але вже засвідчені масові випадки катувань дітей російськими фашистами. Робота триває. Покарання москвинським нелюдам не уникнути.

#росія_країна_терорист

#russia_is_a_terrorist_statе

Підбірка фото: Kristina Vrashchuk

Donate to Myrotvorets

3 коментарі до “Ці діти не підуть до школи. Їх вбивали, ґвалтували, калічили російські солдати

  1. Аз като българин казвам следното на Путин и Зеленски: “Няма ли да се разберете вече?! Толкова жертви не стигат ли, за да промените подхода си да се разберете, а именно с война?! Променете подхода си или подайте оставка! Няма нужда, вие като президенти да тормозите Русия и Украйна! Това е позицията на Българите! Не на войната! Да на мира и добрите отношения, между Русия и Украйна!”

    • Ви заперечуєте священне право України на захист суверенітету і життя громадян України. Коли ваш дім розбомблять російські фашисти, а вашу дитину згвалтують російські солдати, то ви собі філосуфствуйте про мир. А ми поки російсько-фашистських загарбників будемо знищувати і наближати Перемогу над російським фашизмом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *