Три невеличкі перемоги


Розглянемо цей слайд, зроблений вранці 28.09.2019.

GRACE A

Судно GRACE A (IMO: 8403337) після звернення до адміністрації прапору Танзанії перейшло під юрисдикцію Лівану. Тепер і ліванська морська адміністрація відібрала право у порушника, і він ходить під прапором Сирії, що неминуче викликає додаткові питання в усіх портах крім проблемних сирійських та кримських.

PAL PALYCH (PAWELL)

PAL PALYCH (New-name: PAWELL, IMO: 8315499) прийшов з Темрюка з вантажом в турецький порт Текірдаг, розвантажився там і пішов до Босфору, без звичного відвідування порту Амбарли (червоний овал), де порушник протягом 2019 року неодноразово завантажувався ільменітом для доставки його в окупований Крим. Судно ходить під прапором Камеруну, ймовірно також вже отримало попередження від морської адміністрації, тож має обирати – змінювати прапор чи припиняти протизаконні дії.

RANI

RANI (IMO: 7700207) з 24 вересня стоїть на якірній стоянці порту Стамбул, хоч на нього чекають у Феодосії для завантаження соди. Судно отримало попередження від адміністрації прапору Лівану, як ми припускаємо, займалося переоформленням сертифікатів. Цікаво, що вранці, коли було зроблено скріншот №1, судно показувало в AIS прапор Лівану, а через кілька годин, поки готувався цей матеріал, в системі МарінТрафік з’явилась інформація про прапор Камеруну.

Ці маленьки перемоги в справі встановлення морської блокади тимчасово окупованого російським агресором Криму стали можливими завдяки діяльності державних органів України та нашій роботі з документування та оприлюднення доказів порушень Державного кордону України через незаконні судозаходи в закриті кримські порти.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *