Трохи таємниць до дня народження Сайту “Миротворець”


До дня народження Сайту “Миротворець”

День народження Центру “Миротворець”, який щорічно відзначається 16 березня, ми пропустили з поважних причин.

Тому сьогодні об’єднаємо два свята і розкажемо вам трохи історії зародження Миротворця.

16 березня 2014 року в одному з кафе столиці України за одним із столиків пила каву нічим не примітна компанія чоловіків. Обговорювали поточну ситуацію, ділились вже зробленим і будували плани на майбутнє.

-Чим ти будеш зараз займатись? – спитав один з них.

-Те, що я можу, це організувати систематизований збір даних на встановлених агентів кремлівського агресора і сепарів, – відповів інший.

Робота на той час вже і так велась ще з часів Майдану, наскільки це дозволяв вільний від революційних завдань час, напрацювання вже були. А з цього дня почалась ціленаправлена і осмислена, окреслена метою, цілями і баченням робота.

У фейсбуці була організована закрита група, чітко визначені і прийняті до роботи Квалифікація злочинів, що досліджуються Центром, а також Підстави діяльності Центру «Миротворець».

В подальшому в процесі дослідження ситуації зі збором даних на ворогів і їх застосуванням в роботі правоохоронними органами України керівництво Центру у липні здійснило об’їзд наших блокпостів на сході України.

І тут ми підходимо до наступної віхової для Центру події.

Це було під Рубіжним, на черговому блокпосту Роман Зайцев запитав у бійця, яким чином здійснюється перевірка. Той у відповідь дістав товстий зошит із 96 аркушів і з замусоленими сторінками, де були вказані прізвища.

-Хто тут вписаний? – запитав Зайцев.

-Та місцеве сепар’йо, – відповів боєць.

-А якщо буде не місцевий? – уточнив Директор Центру.

-Ну, тоді пройде, – з жалем відповів військовий.

Стояла похмура негода, небо було щільно затягнуте хмарами. І тут…

“Я глянув на небо. Хмари враз розступились. Сонячні промені вистрілили гострими списами. Хєрак! хєрак! по нашому блокпосту, по дорозі, по траві. І тут мені в голову прийшла думка: “Централізований доступ до бази даних! Для всіх один, систематизований! Треба!” Якесь диво, реально. Навмисно, не вигадаєш”, – згадує той день Роман Зайцев.

Ми зрозуміли, що нічого путнього не вийде, якщо ми будемо тримати свої напрацювання закритими і блюрити пики, як СБУ. Доступ до інформації про зрадників України має бути однозначно відкритим для всіх. Тих, хто носить в серці ніж для України, завдяки потуранню і ціленаправленій роботі просоченій агентами кремля влади України, розвелось стільки, що Служба безпеки України та Нацполіція не в змозі їх всіх оперативно відпрацювати. А коли буде відкрита база, то їх будуть відпрацьовувати громадяни України: сусіди, родичі, колеги по роботі тощо.

Наше завдання – змусити всяку нечисть виїхати туди, куди вони мріють потрапити – в мордор. Наше завдання – допомогти їм і очистити Неньку від непотрібу.

Закипіла робота над розробкою структури сайту.

До речі. Концепція, візуал, функціонал сайту, розроблений влітку 2014 року не змінився по сьогоднішній день. Це говорить про те, що ідея була глибоко, професійно, досконало продумана і втілена. І ми цим пишаємось.

Так народився Сайт Центру “Миротворець”.

За іронією Долі москвини бояться саме сайту Центру “Миротворець”.
День народження Центру не піднімає з глибин їхніх мерзенних душонок таких хвиль жаху, як День народження Сайту.

Наш проєкт плідно працює вже дев’ятий рік поспіль, реально 24/7. Зібралась сильна, професійна, віддана справі команда людей. Ми бачимо щиру і безкорисну допомогу наших волонтерів. Маємо на рахунку багато цікавих історій, великих і малих перемог, які додають наснаги працювати далі. Бо наша робота надовго. Миротворець не припинить працювати в День Перемоги України. Ми націлені на тривалий тернистий шлях. До останнього москвинського фашиста.

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “Трохи таємниць до дня народження Сайту “Миротворець”

  1. Сказати, що ваша команда робить надзвичайно корисну для України ( не тільки України) справу, це не сказати нічого! Спостерігаю за вашою роботою з самого початку. Миротворець- це системність, залізні докази, невідворотність. Жах для ворогів нашої країни і надія для патріотів! Дякую і пишаюсь вами! Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *