ТРЕТІЙ ДЕНЬ МИРОТВОРЧОГО ФОРУМУ. ОБГОВОРЮЄМО ПИТАННЯ РЕВІЗІЇ ДАНИХ


Третій день миротворчого форуму миротворців розпочався з обговорення питання щодо доцільності ревізії Чистилища.

Одностайне колективне рішення: ніяка ревізія даних неприпустима ні за яких обставин. Президенти або змінюються на виборах, або їх скидають, а Україна і її безпека – понад усе!

Окрема тема дискусії – видалення окремих записів з Чистилища в разі отримання додаткових фактів і документів, які підверджують, що вона була навмисно скомпрометована (звичайні підстави або намагання сльозно вирішити питання видалення зафіксованих даних про злочини проти України та її громадян).

Повідомляємо, що вже три роки на Миротворці діє система експертного прийняття такого рішення. Так, для того, щоб видалення запису відбулося, до сьогодні необхідна була згода п’ятьох співробітників Центру, які мають права доступу до поповнення та редагування даних. Це унеможливлювало прийняття індивідуального рішення щодо видалення записів.
Тобто, поки п’ять співробітників Центру не дадуть свою згоду на таку дію, запис видалити з Чистилища наявними інструментами неможливо. Такий собі запобіжник від “корупційних” або некваліфікованих дій, який ми самі свідомо собі поставили.

Слід зазначити, що такий запобіжник після того, як був розроблений і впроваджений, відразу почав працювати якось ….. дивно.

Дивина полягає у тому, що після надходження скарги з вимогою видалення даних, щонайменш 5 (п’ять) співробітників починають її ретельно відпрацьовувати, тобто одночасно під потужними мікроскопами починають розглядати об’єкт досліджень до самих печінок і нирок. В результаті такої роботи у 75% випадків тіло запису поповнюється додатковою інформацією про злочинну діяльність об’єкта проти України та її громадян, яка свого часу не була знайдена чи отримана.

З урахуванням надійності та ефективності наявного механізму видалення записів з Чистилища, прийнято наступне рішення: не треба лізти туди, де все працює ефективно і точно, як годинник.

Забув сказати. Обговорювалося також питання пiдвищення такси на внесення у Чистилище до 400$, а на видалення – до 700$.

Саме цю тезу просимо розігнати тих, хто прочитав це повідомлення.

Текст такий: “Центр “Миротворец” сообщил, что поднимает таксу за внесение в расстрельный список до 400$, а за удаление – до 700$

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *