Товарообіг агропродукцією між Україною та ЄС досяг рекордних $ 7,5 млрд


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Оборот торгівлі сільськогосподарськими товарами між Україною та Європейським Союзом в січні-вересні 2019 р збільшився проти торішніх показників за відповідний період на 23% і досяг рекордного показника в $ 7,5 млрд.

Про це повідомляє AgroPortal з посиланням на повідомлення
«Інституту аграрної економіки».

Найбільшими торговельними партнерами для України в ЄС залишаються сім країнНідерланди, Польща, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція та Бельгія.

На помітне місце в рейтингу претендує Бельгія, з якої в порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяги взаємної торгівлі України аграрною продукцією збільшилися на 19% – до $ 401 млн.

Основні обсяги поставок до Європи Україна забезпечує за рахунок зернових і олійних культур, а також соняшникової олії та макухи.

За даними на середину жовтня, в 2019 р вітчизняні експортери вже повністю використали безмитні експортні квоти на поставку до Європейського Союзу меду (основна і додаткова), цукру, ячмінної крупи і борошна, обробленого крохмалю, консервованих томатів, яблучного і виноградного соків, кукурудзи (основна і додаткова), пшениці, м’яса птиці і вершкового масла.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *