Точна кількість не розголошується: МО уклало контракт на «Нептун»


Міністерство оборони України та ДП “ДержККБ «Луч» уклали контракт на поставку у 2021 році берегових протикорабельних комплексів РК-360 МЦ “Нептун”.

Про це повідомляє “Діфенс Експрес” з посиланням на пресслужбу “Укроборонпрому”.

Точна кількість та інші деталі комплектації не розголошуються.

В “Укроборонпромі” також деталізували, що комплекси “Нептун”, що постачатимуться українському війську, включатимуть в себе уніфіковані пускові установки, транспортні та транспортно-заряджаючі машини, а також рухомий командний пункт, де зосереджується вся інформація, необхідна для роботи комплексу.

Нептун” оснащено крилатими ракетами, які здійснюють політ на надмалих висотах на дальність приблизно 300 км. Ракета оснащена стартовим та маршовим (основним) двигунами.

Стартовий двигун – це модіфікований твердопаливний стартовий прискорювач від зенітної ракети С-125. Маршовий двигун МС-400 – виробляє компанія “Мотор Січ“.

Голівку самонаведення для ракети, що має надвисокі кути огляду та здатна визначити та захопити ціль на відстані до 50 км, розробило українське науково-виробниче підприємство “Радіонікс” у партнерстві з Державною акціонерною холдинговою компанією “Артем“, що входить до складу Укроборонпрому.

Нагадаємо, на днях з Індонезією було підписано Меморандум про укладення контракту на постачання берегового мобільного ракетного комплексу РК-360МЦ “Нептун” від ДержККБ “Луч”.

Таким чином, Індонезія може стати першим закордонним покупцем “Нептуна”.

Машини комплексу РК-360МЦ “Нептун” – рухомий командний пункт РКП-360, пускова установка УСПУ-360, транспортна машина ТМ-360 та транспортно-заряджаюча машина ТЗМ-360 (без контейнерів) (колаж”Діфенс Експрес” )

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *