Тести від Порошенка передають у лікарні країни. Тестування показують – 40% лікарів уже перенесли різні форми коронавірусної інфекції


Івано-Франківська обласна інфекційна лікарня отримала чергову партію ІФА-тестів від Фонду Порошенка. Це дозволить завершити тестування лікарів, медпрацівників та персоналу лікарні на антитіла до коронавірусу – кажуть у закладі, передає “Прямий”.

За словами заступниці генерального директора Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні Наталії Дьоміної, проведене раніше тестування показало, що у приблизно 40% протестованих лікарів і персоналу є антитіла.

“Завдяки отриманим раніше тестам ми протестували частину лікарів і медичного персоналу. В результаті з’ясували, що приблизно 40% наших працівників вже перенесли різні форми коронавірусної інфекції. Ми щиро дякуємо Фонду Порошенка за неодноразову допомогу нашому закладу. За допомогою отриманих сьогодні тестів ми зможемо охопити тестуванням весь медичний персонал, плюс повторно протестувати тих, які цього потребують. Оскільки для вироблення антитіл потрібно 3-4 тижні й дехто з медиків потребує повторного обстеження”, – сказала Дьоміна.

Команда “Європейської Солідарності” та Фонд Порошенка і надалі підтримуватимуть франківських медиків, які борються з коронавірусною хворобою.

Раніше Фонд Порошенка передав медзакладам Прикарпаття 600 ІФА-тестів для безкоштовного тестування медпрацівників на антитіла до коронавірусу.

Волинська обласна клінічна лікарня отримала 2000 тестів для проведення імуно-ферментного аналізу (ІФА-тестування) на предмет наявності у пацієнтів антитіл до інфекції COVID-19, передає «Інформаційне агентство ВолиньPost»

Чергову партію допомоги медзаклад отримав від фонду Петра Порошенка та партії «Європейська Солідарність» у понеділок, 13 липня.

Медичний директор обласної лікарні Микола Галей каже, що саме такі тести є надзвичайно необхідними, адже вони дають можливість оперативно приймати рішення щодо лікування пацієнтів, які потрапляють в лікарню.

«Ці тести «розв’язують руки» і дають можливість швидкої логістики і розуміння, де розміщувати пацієнтів: у «чистому» корпусі тут в обласній лікарні чи відправляти в умовно «брудний» в Боголюбах», – каже медичний директор обласної лікарні Микола Галей.

Партійці зазначили, що тісно контактують із медичними установами області, тож постійно мають актуальну інформацію щодо потреб, пов’язаних із коронавірусом, а потреба саме у таких ІФА-тестах наразі є.

«На жаль, Волинь перебуває у так званій «червоній» зоні, де захворюваність на коронавірус – одна із найвищих в Україні. Саме тому Петро Порошенко та партія «Європейська Солідарність» продовжують постійно допомагати», – каже керівник секретаріату Сергій Григоренко.

Він нагадав, опоненти раніше говорили, що така допомога – одноразова, однак представники «Європейської Солідарності» на Волині передали уже значну кількість необхідних засобів для обласної лікарні, бували в дитячій і привозили медпідтримку у райони сумарною вартістю на сотні тисяч гривень.

«До прикладу, сьогодні ми передали 2000 тестів, які коштують 130 тисяч гривень, а це лише за сьогодні. Загалом допомога від Петра Порошенка та партії перетнула межу у пів мільйона гривень», – зазначає, що такі акції триватимуть і надалі, хоч сподівається, що ситуація стабілізується і потреби на таку допомогу не буде.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *